Pagina 1 van 1

Gas blijft hangen van OM314: welke veer?

Geplaatst: 12 mar 2008, 20:39
door cornepol
Hoi,

Het gas van mijn OM314 motor blijft hangen. Ik heb het nu met een stuk binnenband weer gerepareerd, maar ik wil even een originele veer bestellen. Wie weet welke veer ik moet hebben?

Doei,
Corné

Re: Gas blijft hangen van OM314: welke veer?

Geplaatst: 13 mar 2008, 01:13
door Frank.fjph
Elke dealer heeft ze wel, ikben onderweg naar Drente,langs MB dealer in Apeldoorn geweest, die hadden er een of hebben hem gemaakt van standaard veermateriaal.

Frank

Re: Gas blijft hangen van OM314: welke veer?

Geplaatst: 16 mar 2008, 14:35
door Arnold Smeets
Bij MB Amersfoort kun je inderdaad perfect terecht voor onderdelen, Bob van Willigenburg weet helemaal waarover hij het heeft.
In de werkplaats zijn ze niet gek op onze auto's, ik ga naar Harry van de Kraats in Nijkerk voor mijn onderhoud. Ook vanuit Huizen goed bereikbaar. Als je liever naar Noord-Holland gaat kun je bij Jan Stolp ("de Kogge) in Hem perfect terecht en als je lid bent van Dubbellucht staan er op hun website nog meer adressen. Beide genoemde heren zijn graag bereid hun kennis te delen en dat helpt weer om een keertje pech onderweg zelf (al dan niet provisorisch) op te lossen.

Groet,


Arnold