Een 406D gekocht!

(Leuteren = kletsen)
Hier bestaat geen off-topic. Maar wel goede omgangsvormen!
Plaats reactie
Dennis en Nancy
Berichten: 1956
Lid geworden op: 23 jan 2007, 11:22

Een 406D gekocht!

Bericht door Dennis en Nancy »

We hebben een 406 gekocht. Helemaal bovenin Noord Holland. Ouder echtpaar, ze hadden de camper in 82 gekocht. Zelf de ombouw verzorgd en 25 jaar mee op vakantie gegaan. Ze vonden het nu welletjes geweest en zochten toch iets meer comfort.

Tijdens de reis terug een prachtige tot camper omgebouwde Mercedes Vrachtwagen gespot in de file. Uiteraard even vriendelijk gegroet.

Vanochtend de ANWB erbij gehaald. Ik had een platte band en omdat we toch lid waren heb ik me even laten adviseren over de bandenwissel. Reservewiel had ik al klaar liggen. Dat was zelfs een hele klus. Wat kruipolie moeten gebruiken voor wat vast geroeste bouten maar het lukte. De uiterst vriendelijk ANWB'er vond het prachtig! Hij heeft de banden omgewissels en me voorzien van enkele goede tips.

De dame voor vertrek! (omgeving Schagen)

Afbeelding

Uiteraard even tanken voor de reis naar Limburg.

Afbeelding

Even de file ontlopen. Spitsuur (Breukelen) en ach een broodje gezond en een RedBull light gaat er altijd wel in. Even uitvogelen hoed de truma 3002 kachel ook alweer aan ging en dan is prettig vertoeven achterin.

Omstreeks 19.00 de reis weer hervat en met een gangetje van 80-82 afgezakt richting Limburg.

Afbeelding

Veilig thuis op de oprit.

Afbeelding

Even de oude eigenaar gebeld met de mededeling dat we er waren en de vraag hoe ook alweer het inbraak alarm werkte en hoe het motorkapje open ging, ik wilde even de olie peilen.

Dit gaat waarschijnlijk weer een hele dikke berg euros kosten maar we zijn er heel erg blij mee!

Groeten Dennis
Gebruikersavatar
winand
Berichten: 1300
Lid geworden op: 02 sep 2006, 17:27
Locatie: Eindhoven

Re: Een 406D gekocht!

Bericht door winand »

Gefeliciteerd met je aankoop!
cowboydennis schreef:Dit gaat waarschijnlijk weer een hele dikke berg euros kosten maar we zijn er heel erg blij mee!
Eh, waar baseer je dat op ? :shock:
Of bedoel je de olie die je toch regelmatig moet bijvullen? :wink:
:: Mercedes L508DG 1981 :: MB busjes T-shirts & truien webshop
A_A
Berichten: 400
Lid geworden op: 07 jan 2006, 01:07

Bericht door A_A »

He hoi, gefeliciteerd met je camper! leuk zeg.
Ziet er leuk uit zo.
Als ik je verhaal zo lees denk ik dat je deze auto ook weer helemaal gaat vertroettelen en aanpassen net als je golf.

Hoe zwaar is je bus trouwens ?

Vr Gr AA
Vr Gr Arjan Andriessen
406/8 D '69
Dennis en Nancy
Berichten: 1956
Lid geworden op: 23 jan 2007, 11:22

Bericht door Dennis en Nancy »

Er is een relaas van weging bij van 2840 kg dat is de bus zoals hij ook nu op de oprit staat. We wegen haar deze week even op een geeikte brug bij mijn schoonvader.

De dikke berg euro's zal gaan zitten in plaatwerk en onderdelen? En ja olie lust hij ook wel wat geloof ik net als de diesel.

De deuren zijn niet meer 100% (de zijdeur is slecht op de scharnier boven en ik weet niet of die wel te redden is) en er zitten een paar stukken bij waar ik toch wat aan moet doen. Ik zag een subframe balkje met een aangetast plekje erin.

Ik zie het echt als hobby en hobby mag tijd en geld kosten. :D

Het is wel allemaal nieuw. Weet niet goed waar te beginnen en hoe.

Dennis
Gebruikersavatar
Anton
Berichten: 2756
Lid geworden op: 17 okt 2005, 12:27
Locatie: Hengelo ov

Bericht door Anton »

Hoi,

Bus ziet er toch wel netjes uit, en ach olie gebruiken doen de meeste wel.
Kijk maar eens wat MB zelf nog redelijk vind.

Edoch gefeliciteerd met julie aanwinst!

Veel plezier er mee!!

Groet Anton
Kwestie van gas geven......


Afbeelding
it camperke
Berichten: 293
Lid geworden op: 10 mei 2006, 22:58
Locatie: Bij de mummies
Contacteer:

Bericht door it camperke »

Ik zie het echt als hobby en hobby mag tijd en geld kosten.
Kijk, dan gebeurt er tenminste wat. Met tijd kom je een heel eind maar er zullen soms toch ook wat roepies tegenaan gesmeten moeten worden :P .

Veel plezier met jullie nieuwe hobby en tot misschien op het voorjaarsweekend?

Groet,

Otto en Saskia.
http://www.mijnalbum.nl/Album=FAHR7X8Z

http://www.youtube.com/watch?v=qn4sZDD6cnM

Montage geschied in omgekeerde volgorde als demontage.
Dennis en Nancy
Berichten: 1956
Lid geworden op: 23 jan 2007, 11:22

Bericht door Dennis en Nancy »

Otto en Saskia,

Ik heb jullie album even bekeken. Op tijd hebben jullie ook niet bespaard,... Ziet er allemaal toppie uit.

Groeten Dennis
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast